KDO JSEM?

 

Zdravím a vítejte na mém webu! 🙂
Ráda bych se vám představila. Je mi 22 let, bydlím v Praze, vystudovala jsem střední uměleckoprůmyslovou školu a kreslení je koníček, který přetrval od mých dětských let až doteď. Nejvíce mě baví realistická kresba - ráda si hraji s detaily obrázku a snažím se co nejvíce přiblížit originálu. Nad jedním obrázkem trávím často i několik dní a je to jediná činnost, u které dokáži strávit několik hodin denně. Momentálně se snažím udělat z tohoto koníčku práci. Mám velkou radost, když někoho potěším hezkým obrázkem a dělám maximum pro to, aby byl dotyčný s výsledkem naprosto spokojený.

Ať už jde o dárek k nějaké výjimečné události, nebo jen o obrázek pro radost, vždy se na mne můžete obrátit a já se pokusím splnit vaše přání. Budu se moc těšit na spolupráci!
 

JAK PROBÍHÁ OBJEDNÁVKA?

  • Napíšete mi, případně vyplníte objednávku a dohodneme se na detailech.
  • Dám Vám vědět minimálně den předtím, než začnu kreslit.
  • Během pár dnů nakreslím Váš obrázek. Na kreslení používám ten nejkvalitnější a nejhladší papír a kvalitní tužky.
  • Během kreslení Vám jednou zašlu náhled na rozdělaný obrázek a po dokončení náhled hotového obrázku. Obrázek zafixuji fixativem, aby se nerozmazával.
  • Po Vašem souhlasu se dohodneme buďto na osobním předání, nebo zaslání na dobírku.
  • Pokud jde o formát A5 nebo A4, obrázek rovnou zarámuji, obalím bublinkovou folií, kartonem a zabalím do balicího papíru, aby se bezpečně dostal do Vašich rukou.
  • Po předání Vám zašlu e-mail s menším překvapením a prosbou o hodnocení na mé facebookové stránce. 
  • V případě spokojenosti z obou stran se budu moc těšit na Vaši příští objednávku! 🙂
  • V případě nespokojenosti se pokusím problém co nejlépe vyřešit.

OBJEDNAT KRESBU

CENÍK

Zde je ceník formátů řady A. Máte-li jiné přání na konkrétní rozměry, můžete je uvést do objednávky - vše záleží na domluvě. 🙂 Papír mohu nařezat na míru a podle toho se bude odvíjet cena. Možné je osobní předání v Praze, nebo zaslání na dobírku. Formáty A5 a A4 zasílám zarámované, obalené folií a balicím papírem. Formáty A3 a výš zasílám v papírovém tubusu.

Hlavní ceník

A5 - 700,-*
A4 - 1000,-*
A3 - 1400,-
A2 - 1800,-
A1 - 2300,-
*součástí je i obyčejný skleněný rámeček

Další práce

Další obličej(člověk) na fotografii:
A4 + 100,-
A3 + 200,-
A2 + 400,-
A1 + 600,-
Upřednostnění Vaší objednávky - +200,-
Zaslání na dobírku - 150-200,-

 Tomáš Hodina:

"Se slečnou Super komunikace. Napsala mi, že začíná malovat, v průběhu malování poslala dvě fotky a jednu finální hotového obrázku. Osobní předání v Praze, slečna ochotná dojet na smluvené místo. Obrázek hezčí než fotka, která byla za předlohu. Manželka nadšená ! Za nás dáváme plný počet bodů, děkujeme Vám !"

NAPIŠTE MI

Máte na mě nějaký dotaz? Nebojte se na cokoliv zeptat! Nechte mi vzkaz a já Vám odpovím.